Firma

Na polskim rynku jesteśmy obecni nieprzerwanie od 1989 roku. Nabyte przez te lata doświadczenie pozwala nam rozpoznawać potrzeby naszych klientów i wychodzić im naprzeciw.

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem amerykańskiego koncernu Sargent & Greenleaf - w swojej ofercie mamy ponad 100 modeli zamków szyfrowych mechanicznych i elektronicznych, zamki spełniające wymagania norm MON i NATO, zamki kluczowe i czasowe.

Jako partner włoskiej firmy SAB Serrature od ponad 15 lat oferujemy Państwu najwyższej jakości zamki drzwiowe w tym między innymi Zamki do drzwi klasy “C”, Zamki kluczowe, Zamki do wkładek bębenkowych profilowych, Okucia zamkowe - tarcze drzwiowe.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy CIPIERRE czołowego włoskiego producenta zamków i akcesoriów do drzwi antywłamaniowych, właściciela wielu międzynarodowych patentów w dziedzinie bezpieczeństwa między innymi wszystkich rozwiązań pod nazwą BUNKER LOKS oraz Super Wkładki z mechanizmem ABLOY PROTECT z zastrzeżonym kluczem odpornej na manipulację, przewiercenie i wyrwanie.

Mamy nadzieję, że zaufacie Państwo naszemu doświadczeniu, ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku oraz wsparciu, jakie gwarantują nam nasi partnerzy i nie zawahacie się powierzyć naszej firmie bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich.

Jesteśmy przedstawicielami